Puzzledom

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 66 MB
  • Version 6.3.0
  • Dil Türkçe
  • Firma MiniCasual
Puzzledom mobil oyunu ile mobil cihazınızda bir çok bulmaca oyununa sahip olabilirsiniz.

Minimalist grafikler eşliğinde özenle hazırlanmış olan Puzzledom mobil oyunu cep telefonunda oyun oynamayı seven oyuncularımızın sıkılmadan keyif alarak oynayabilecekleri başarılı bir bulmaca oyunudur. Oyuna başladığınız anda fark edeceksiniz ki oyun sizi hem görsellik hem de içerik açısında oldukça tatmin edecektir.

Çünkü Puzzledom mobil uygulamasında bir adet oyun yok, uygulamayı Android  mobil cihazınıza indirdiğinizde adeta bir oyun koleksiyonuna sahip olacaksınız. Birden fazla bulmaca oyunu içerisinden istediğinizi seçip oynama imkanı sizlerin elindedir. Uygulama içerisinde yer alan; Connect, Bloklar, Rolling Ball, Blocks, Escape oyunlardan bir kaç tanesidir.

Uygulama içerisinde daha bir çok keyifli mobil oyun sizleri bekliyor. Akıllı mobil cihazınızda oynayabileceğiniz tek çatı altında toplanmış bir çok mobil oyuna sahip olmak isterseniz Puzzledom mobil oyununu cep telefonunuza indirerek kullanmaya başlamanız yeterli olacaktır. Birbirinden farklı içerikler ile sizlere bir çok bulmaca keyfini yaşatacak olan Puzzledom mobil oyunu ile sizde keyifli ve heyecanlı oyunların tadını çıkartın. Dilediğiniz an dilediğiniz oyunu seçerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunların ve renkli içeriklerin keyfini çıkartın. 

 
Puzzledom indir
DİĞER SÜRÜMLER